Flyers blijft in de race voor top positie PDF Afdrukken E-mail
maandag, 14 december 2009 22:49

MOTM Bert van den BraakOndermeer door een fraaie overwinning afgelopen zaterdag op directe concurrent Geleen Eaters, 3-1 eindstand, staan de Flyers nu op plaats twee in de Nederlandse competitie. 2 punten én een wedstrijd meer dan nummer drie Tilburg, toevallig komende zaterdag ook de tegenstander in Thialf.

 

Na het dramatische nul-punten weekend een week eerder werd er afgelopen week flink wat gepraat met de selectie en dat heeft gelukkig een positief effect gehad, waardoor er donderdagavond winst behaald werd in Groningen en dus zaterdag een compleet andere wedstrijd gespeeld werd dan een week eerder. Hoewel Geleen al na een minuut op voorsprong kwam bleef het bij dat ene doelpunt. De eerste 10 minuten waren ook voor Geleen maar hierna nam Flyers het initiatief en zorgde Bert van den Braak voor de gelijkmaker via een attent opgepikte rebound welke in het dak van het doeltje eindigde. Beide doelpunten in de 1e periode werden overigens tijdens powerplay gescoord.

In de 2e periode bleef Flyers de beter spelende ploeg maar goalie Heinonen van Geleen hield zijn goal knap schoon, tot in de 26e minuut een hard schot van Aaron Wilson via Dennis Schreur de voorsprong betekende voor Flyers. Na een kleine twee minuten in de 3e periode nam Flyers definitief de leiding, via uitblinker Brent Patry kwam de 3-1 op het scorebord. Met de vele straffen in de laatste minuten werd het nog even druk voor de verdediging van Heerenveen maar de overwinning was een feit. 

De wedstrijd die voor zondag gepland stond in en tegen Amsterdam werd afgezegd door de Amstel Tijgers vanwege afwezigheid van negen spelers. Amsterdam zit al niet ruim in de spelers en kon ook niet anders, helaas voor de Amsterdammers besloot de NIJB de wedstrijd reglementair af te doen wat betekend dat de Flyers met 5-0 winnen. Per saldo betekent dat dus negen punten in vier dagen en een verdiende 2e plaats voor de Flyers. Komende zaterdag zullen we zien of de mannen van coach Hyrsky deze vorm kunnen vasthouden.

Bijzonderheden:

  • man of the match was #7 Bert van den Braak
  • De tribunes waren iets minder gevuld, oorzaak voetbal of de slechte wedstrijd een week eerder...
  • Paul Vincent heeft zijn schorsing uitgezeten dit weekend en speelt zaterdag weer mee




 

Voeg jouw reactie toe

Very HappySmileWinkSadSurprisedShockedConfusedCoolLaughingMadRazzEmbarrassedCrying or Very SadEvil or Very MadTwisted EvilRolling EyesExclamationQuestionIdeaArrowNeutralMr. GreenGeekUber Geek
Jouw naam:
Jouw email:
Onderwerp:
Reactie:
  Het woord ter verificatie. Alleen kleine letters en geen spaties.
Woord verificatie:
 
website tracker
eXTReMe Tracker